Recenze LED hodinky
extravagantní binární a LED hodinky

Recenze na českém internetu v kategorii ostatní | NEJ-RECENZE

 

 
 

Recenze LED hodinky - extravagantní binární a LED hodinky

Pokud zvažujete nákup extravagantních hodinek, které nebudou působit jako běžné analogové nebo digitální hodinky, ale technologicky budou odpovídat 21. století, zvolte moderní LED a binární hodiny. Na dalších řádcích si binární nebo LED hodinky blíže představíme včetně odkazů na recenze a e-shopy.

Recenze LED hodinky - extravagantní binární a LED hodinky

Během několika posledních let jsme si přivykli na klasické náramkové hodinky, kde se stali standardem analogové a následně ty digitální. Pokud, ale máte zájem o extravagantní hodinky, které se tomuto standardu vymykají, můžete již nyní na našem trhu takové náramkové hodinky zakoupit. Stále více firem se soustředí na vývoj a výrobu binárních nebo LED hodinek. Takové hodinky nemají klasický ciferník nebo displej a samotný čas i datum na nich zpravidla znázorňuje několik LED diod. Výhodou i nevýhodou (záleží na úhlu pohledu) je, že nepoučený člověk nemusí na první pohled vůbec poznat jaký čas tyto moderní hodinky vlastně zobrazují a to zvlášť u některých binárních hodinek.

Fotografie recenzovaných LED hodinek (Tokyoflash, 01THE ONE, EleeNo...)

 

Recenze LED hodinky - extravagantní binární a LED hodinky

Recenze LED hodinky - extravagantní binární a LED hodinky

Recenze LED hodinky - extravagantní binární a LED hodinky

Recenze LED hodinky - extravagantní binární a LED hodinky

 

Na fotografiích naleznete vybrané ukázky recenzovaných LED hodinek: kromě běžných analogových nebo digitálních hodinek získávají v poslední době na oblibě extravagantní binární nebo LED hodinky.

Základní seznam značek a výrobců binárních (LED) hodinek

 

• Hodinky 01THE ONE


• Hodinky Tokyoflash


• Hodinky Storm


• Hodinky EleeNo


• Hodinky Phosphor


• Hodinky Lines

Německá společnost Time Technology přivedla na svět značku 01THE ONE, která se stala jednou z předních firem s nabídkou binárních (LED) hodinek. V portfoliu 01THE ONE najdete hodinky pro ženy i muže.
Značkové hodinky Tokyoflash Japan patří mezi vyhledávané výrobce binárních a LED hodinek. Důvodem je nadčasový design, použitá technologie a kvalitní materiály. Z nabídky Tokyoflash si vybere každý.
Storm London je módní značkou pro luxusní náramkové hodinky a v jejich nabídce nemohou chybět unikátní binární i LED hodinky, které aktuálně zastupuje řada Storm MK2 Circuit s moderním designem.
Dámské i pánské japonské LED hodinky EleeNo nabízejí velmi zajímavý kompromis v poměru cena a výkon. Portfolio hodinek značky EleeNo vyniká svou jednoduchostí ztvárnění času a elegantním designem.
Pokud hledáte alternativu k binárním nebo LED hodinkám, společnost Phosphor využívá k zobrazení času patentovanou technologii (E Ink) elektronického papíru a zobrazuje čas také na zaoblených plochách.
Další vyhledávaný japonský výrobce binárních a LED hodinek je značka Lines, která se svojí modelovou řadou Lines Geomesh nabízí zejména hodinky s kovovým tělem a řemínkem s multi-barevnými LED diody.

Shrnutí informací o dámských a pánských hodinkách

Jestliže se nechcete stát objetí stereotypu nebo máte určité technické cítění pak vás jistě mohou oslovit binární nebo LED hodinky. Dříve se tyto hodinky vyskytovali pouze jako gadgety (populární technické výrobky), které vyrábělo malé množství výrobců, ale postupem času a se stále vzrůstajícím zájmem uživatelů o binární nebo LED hodinky je začali vyrábět další společnosti a dnes tyto moderní hodinky mají v portfoliu i známé hodinářské firmy. Uvnitř binárních nebo LED hodinek zpravidla najdete strojek Quartz, který pohání baterie a samotný čas je prezentován na matici LED diod, které často nabízejí velmi zajímavé i netradiční tvary. Můžete tak nalézt LED hodinky, které čas představují pomocí křivky EKG, morseovky, ekvalizéru nebo jiným unikátním způsobem, který je více či méně pochopitelný v závislosti na modelu nebo výrobci hodinek. V případě pohledu na některé typy binárních hodinek nemusí být, ale informace o přesném času vůbec jednoduchá a zde se již bez vlastního návodu určitě neobejdete. Nicméně v manuálu binárních hodinek je vždy přesně uvedeno jakým, způsobem správný čas odečítat a během chvíle si tento způsob zajisté osvojíte.

Binární nebo LED hodinky vám oproti klasickým náramkovým hodinkám nabízejí neotřelý design, který může působit jako praktický i módní doplněk. Na našem trhu najdete několik typů a značek binárních i LED hodinek a při výběru záleží jakým způsobem upřednostňujete zobrazení přesného času. Nabízejí se elegantní hodinky, kdy lze jednoznačně určit z rozsvícených LED diod, přesný čas nebo datum, ale i takové binární hodinky, kdy musíte z dvojkové soustavy pomocí jedniček a nul správný čas odečíst.

Odkazy na e-shopy a recenze s hodinkami

 

E-shopy:

Odkazy na e-shopy dostupné na českém trhu, které nabízejí vybraný produkt z tohoto článku (binární a LED hodinky) za zajímavou cenu:

Binární hodinky - e-shop | hodinky.cz

 

Recenze:

Přímé odkazy na kvalitní recenze dostupné na českém internetu, kde najdete recenzi k produktu z našeho článku (binární a LED hodinky):

Binární hodinky - uživatelské recenze | heureka.cz

 

 

 

Diskuse ke článku: Recenze LED hodinky - extravagantní binární a LED hodinky

[1] Marek, Praha napsal...

Hledal jsem nějaké neobvyklé hodinky se kterými bych se v davu odlišil od ostatních a původně jsem myslel, že pořídím digitální silikonové hodinky pouze v některé zajímavé barvě, ale po tom co jsem objevil binární hodinky, mám jasnou představu co budu do budoucna nosit na ruce.

[2] Ivan, Klatovy napsal...

Ještě jsem se vzhledem k ceně neodhodlal, ale mám v plánu zakoupit poměrně luxusní LED hodinky TokyoFlash Pimp Pusher P3 v černém koženém řemínku. Jednak jsou mi maximálně sympatické a za druhé nabízejí zcela srozumitelný údaj o aktuálním čase. Za výhodu také považuji tělo z uhlíkově černé oceli, design, vodotěsnost a osvětleni v noci, ale to je dané LED technologií obecně.

[3] Robert, Opava napsal...

Hledal jsem pro přítelkyni zrcadlové LED hodinky v černé nebo bíle barvě. Nakonec budu vybírat mezi značkou Adidas, Nike nebo Puma a výhodou je, že standardně na hodinách není vidět čas dokud se nezmáčkne tlačítko a jinak do té doby působí jako klasické zrcadlo (pro holku ideální).

[4] pva5, Praha napsal...

Některé binární hodinky jsou vskutku unikátní. Bohužel unikátní jsou i ceny českých prodejců. Je až neuvěřitelné o kolik jsou hodinky u nás dražší. Nedávno jsem si pořídil model velmi podobný modelu The One KT s tím rozdílem že mě vyšly "10x" levněji než u nás. I s poštovným (z Německa) cca 450 Kč a to už je opravdu rozdíl.

 

Přidat komentář do diskuse:

Pravidla pro přidávání komentářů do diskuse na téma "Recenze LED hodinky - extravagantní LED hodinky":
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište prosím komentáře, které přímo nesouvisí s článkem nebo recenzí. Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.

 

VYBÍRÁME NEJLEPŠÍ RECENZE

 

Stránky NEJ-RECENZE.cz nabízejí odkazy na dostupné recenze vybraných produktů (převážně z oblasti výpočetní techniky nebo spotřební elektroniky) na českém internetu a snaží se vám ušetřit čas při jejich hledání.

Testy a recenze chytrých hodinek
Testy a recenze fitness náramků

 
   

SPONZOROVANÉ ODKAZY

 
 
   

DALŠÍ RECENZE

 

Další recenze a testy související s kategorií ostatní, které by vás mohli zajímat:

Recenze kapesní nůž rybička - exkluzivní typ
Recenze šperky - stříbrné a zlaté šperky
Recenze trička s potiskem - originální trička
Recenze plavky - dámské a pánské plavky
Recenze elektronická cigareta - e-cigareta
Recenze hodinek - náramkové hodinky

Vybíráme náhodně ze seznamu recenzí z různých kategorií webu NEJ-RECENZE:

Recenze MacBook Air - notebook od Apple
Recenze Samsung C3750 - vysouvací klasik
Recenze Canon EOS 600D - nový Rebel T3i
Recenze Garmin Nuvi 1390T - GPS navigace
Recenze Alu kola - kvalitní a levné Alu disky

 
   

DOPORUČUJEME

 

LED hodinky 01THE ONE

 
   

AKTUÁLNÍ CENA V ČESKÝCH E-SHOPECH

 
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.cz)
 
   

JAK PŘIDAT ODKAZ NA VAŠI RECENZI

 

Napsali jste zajímavou nebo odbornou recenzi na tento produkt (LED hodinky) a nenašli jste odkaz vaší recenze na našich stránkách?
Sami se neustále snažíme pro naše čtenáře vyhledávat vhodné recenze, ale právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Kontaktujte nás, rádi zveřejníme odkazy na kvalitní české recenze.

 
   

UŽITEČNÉ ODKAZY

 

Odkazy na zajímavé stránky, které nemusejí přímo souviset s tématem tohoto článku:

• Hledáte vhodný dárek k narozeninám, ke svátku, k výročí, na Vánoce či jiné příležitosti pro členy rodiny nebo blízké přátele? Velmi jednoduše prozkoumejte doporučené tipy a nápady na nejlepší dárky a splňte všechna přání svých nejbližších. Prohlédněte si oblíbené tipy na dárky pro ženy, zajímavé tipy na dárky pro muže a osvědčené tipy na dárky pro děti, kterými uděláte radost svým nejbližším.

• Buďte vždy připraveni na každou nenadálou situaci s kvalitní nabíjecí LED svítilnou nebo čelovkou, kterou kdykoliv jednoduše dobijete z jakéhokoliv USB zdroje. Moderní LED baterky na svícení nebo čelovky běžně poskytují hned několik druhů režimů svícení, které spolehlivě využijete při outdoorových aktivitách, pracovní činnosti, domácích opravách, nutné kontrole pozemku, nebo při výpadku elektrické energie.

• Dostal jsi právě chuť na něco opravdu dobrého k jídlu? Využij gastronomického průvodce restauracemi s rozvozem jídla a nech si dovézt domů nebo do zaměstnání některý z tvých oblíbených pokrmů. Mezi oblíbené jídla patří italská pizza s křupavým těstem a řadou oblíbených přísad, nicméně výtečně připravený hovězí burger s čerstvým salátem a porcí hranolek nebude také jistě k zahození. Pokud si rád vychutnáš exotickou kuchyni, pak si můžeš objednat k rozvozu i profesionálně připravené japonské sushi v řadě podob a chutí, nebo specialitu z velmi rozmanité i chutné čínské / asijské kuchyně.

 
   

 
 

MENU NEJ-RECENZE

 

Auto moto
Dům a zahrada
Elektro
E-shopy
Foto

Hračky a hry
Kosmetika
Počítače
Telefony
Zdraví a sport

Ostatní

Novinky
Archiv recenzí
O projektu
Mapa webu
Podpora webu

Poznámka | Některé uveřejněné fotografie ve článku o recenzích mají pouze ilustrativní charakter a společně s použitými jmény firem nebo jejich produktů a značek mohou být ochrannou známkou odpovídajících vlastníků.

 

Copyright © 2010 - NEJ-RECENZE.cz - všechna práva vyhrazena | Provozovatel hostingu: Autolepky.cz | Webdesign a SEO © 2010 MK