Recenze plavky na léto 2011
moderní dámské a pánské plavky

Recenze na českém internetu v kategorii ostatní | NEJ-RECENZE

 

 
 

Recenze plavky na léto 2011 - moderní dámské a pánské plavky

V následujícím článku nabízíme obecné informace při nákupu moderních dámských nebo pánských plavek od známých výrobců a značek z nové sezony 2011. Na dalších řádcích se zaměříme na bližší informace při nákupu moderních plavek na internetu a přiblížíme odkazy na recenze nebo e-shopy.

Recenze plavky na léto 2011 - moderní dámské a pánské plavky

Pouhá myšlenka na blankytně modré nebe a prosluněný den u písčité pláže při dovolené u moře nebo jen příjemný den strávený na některém z našich koupališť vyvolává otázku jaké plavky si toto léto vezmete na sebe. A nemusíte se omezovat na pouhé jedny plavky. V nabídce internetových obchodů najdete celou řadu moderních dámských a pánských plavek z nové kolekce 2011. Z dámských plavek máte na výběr z mnoha druhů a barev klasických jednodílných nebo dvoudílných plavek, které vám jistě budou slušet. V e-shopech samozřejmě najdete plavky pro celou rodinu od známých výrobců nebo značek včetně dívčích a chlapeckých plavek pro mladší ročníky.

Fotografie dámských a pánských plavek

 

Recenze plavky na léto 2011 - moderní dámské a pánské plavky

Recenze plavky na léto 2011 - moderní dámské a pánské plavky

Recenze plavky na léto 2011 - moderní dámské a pánské plavky

Recenze plavky na léto 2011 - moderní dámské a pánské plavky

 

Na fotografiích najdete vybrané ukázky moderních dámských a pánských plavek na léto 2011 (zleva): jednodílné dámské plavky, dvoudílné dámské plavky, pánské plavky, pánské plavky ve stylu šortek.

Základní informace o vybraných značkách moderních plavek

 

• Plavky Timo

• Plavky Victoria Secret

• Plavky Litex

• Plavky Nike

• Plavky Triola

• Plavky Playboy

• Plavky Adidas

český výrobce osvědčených a moderních plavek Timo nabízí pravidelně novou kolekci dámských a pánských plavek i pro léto 2011
v nabídce módních plavek Victoria Secret najdete jednodílné a dvoudílné plavky mnoha druhů jako např. bikiny, monokiny a tankiny
pokud hledáte moderní střihy plavek informujte se u českého výrobce plavek značky Litex, který nabízí velmi moderní dámské i pánské plavky
firma Nike je známá kromě nabídky sportovních a módních doplňků nebo sportovní obuvi také řadou atraktivních plavek pro celou rodinu
plavky Triola od českého výrobce se vyznačují kvalitními modely plavek a tuto značku můžete na českém trhu znát pod jménem Charme
pod značkou Playboy najdete nejen zboží pro muže, ale i kompletní značkovou módu včetně nabídky luxusních plavek pro ženy i muže
společnost Adidas nabízí kompletní oblečení pro sport, rekreaci nebo volný čas a v nabídce samozřejmě nemůže chybět kolekce plavek

Shrnutí informací o dámských a pánských plavkách

Pořídit si kvalitní značkové plavky nebo jejich doplňky se stalo běžným standardem u mnoha žen. Vypadat za každých podmínek krásnou je ženskou přirozeností a atraktivní plavky vždy zvýrazní samotnou ženskou krásu. Značkový výrobci kvalitních plavek připravují každým rokem nové kolekce plavek s neotřelými střihy nejen pro ženy, ale také pro muže, protože i oni v poslední době podléhají této módní vlně. Mezi známe výrobce plavek lze zařadit značky Timo, Victoria Secret, Litex, Nike, Triola, Playboy, Adidas, Calvin Klein, Emporio Armani a samozřejmě mnohé další.

Při výběru moderních plavek na léto 2011 vybírejte značky od známých výrobců zaručující nejen kvalitní materiály pro výrobu plavek, ale zároveň i jejich moderní střih a vzhled. U takových plavek nebo doplňků budete mít jistotu, že tyto kvalitní a značkové plavky podléhají aktuální módě.

Odkazy na e-shopy a recenze na plavky

 

E-shopy:

Odkazy na e-shopy dostupné na českém trhu, které nabízejí vybraný produkt z tohoto článku (plavky 2011) za zajímavou cenu:

Plavky - e-shop | astratex.cz
Plavky - e-shop | world-aulilia.cz
Plavky - e-shop | litex.cz

 

Recenze:

Přímé odkazy na kvalitní recenze dostupné na českém internetu, kde najdete recenzi k produktu z našeho článku (plavky 2011):

Dámské plavky - uživatelské recenze | heureka.cz

 

 

 

Diskuse ke článku: Recenze plavky na léto 2011 - moderní dámské a pánské plavky

[1] Soňa, Chomutov napsala...

Maximálně mi vyhovují dvoudílné sportovní plavky Adidas ve kterých se cítím naprosto přirozeně, ale na doporučení kamarádky a její dobré zkušenosti, hledám informace k podobně sportovně střiženým plavkám od značek Timo nebo Litex z jejich poslední kolekce.

[2] Jarmila, Brno napsala...

Vzhledem ke své plnoštíhlé postavě bych si na sebe nikdy nevzala dvoudílné plavky i kdyby vypadali sebe líp. Naštěstí mám dlouhodobě v oblibě jednodílné plavky se sukýnkou, která zakrývá mé problematické partie a v nich se můžu klidně u vody objevit zcela bez ostychu.

[3] Jana, Trutnov napsala...

Myslím, že můžu klidně doporučit plavky od českých firem Litex, Timo nebo Triola, protože mám s nimi zatím ty nejlepší zkušenosti. V nové kolekci pravidelně nacházím velmi překrásné plavky, které mi vždy dobře padnou a jsou nejen kvalitně zpracované, ale používají výborný a odolný materiál.

 

Přidat komentář do diskuse:

Pravidla pro přidávání komentářů do diskuse na téma "Recenze plavky na léto 2011 - dámské a pánské plavky":
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište prosím komentáře, které přímo nesouvisí s článkem nebo recenzí. Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.

 

VYBÍRÁME NEJLEPŠÍ RECENZE

 

Stránky NEJ-RECENZE.cz nabízejí odkazy na dostupné recenze vybraných produktů (převážně z oblasti výpočetní techniky nebo spotřební elektroniky) na českém internetu a snaží se vám ušetřit čas při jejich hledání.

 
   

SPONZOROVANÉ ODKAZY

 
 
   

DALŠÍ RECENZE

 

Další recenze a testy související s kategorií ostatní, které by vás mohli zajímat:

Recenze LED hodinky - binární hodinky
Recenze šperky - stříbrné a zlaté šperky
Recenze hodinek - náramkové hodinky
Recenze trička s potiskem - originální trička
Recenze plavky - dámské a pánské plavky

Vybíráme náhodně ze seznamu recenzí z různých kategorií webu NEJ-RECENZE:

Recenze rotopedy - aktivní cvičení
Recenze Oriflame - švédská kosmetika
Recenze Apple iPad - revoluční tablet
Recenze Samsung Galaxy Ace - Android
Recenze Asko nábytek - prodejce nábytku

 
   

DOPORUČUJEME

 

Reklama na webu NEJ-RECENZE.cz

 
   

NABÍDKA TOP PRODUKTŮ

 
Top Dámské plavky
 
   

JAK PŘIDAT ODKAZ NA VAŠI RECENZI

 

Napsali jste zajímavou nebo odbornou recenzi na tento produkt (plavky 2011) a nenašli jste odkaz vaší recenze na našich stránkách?
Sami se neustále snažíme pro naše čtenáře vyhledávat vhodné recenze, ale právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Kontaktujte nás, rádi zveřejníme odkazy na kvalitní české recenze.

 
   

UŽITEČNÉ ODKAZY

 

Odkazy na zajímavé stránky, které nemusejí přímo souviset s tématem tohoto článku:

• Buďte vždy připraveni na každou nenadálou situaci s kvalitní nabíjecí LED svítilnou nebo čelovkou, kterou kdykoliv jednoduše dobijete z jakéhokoliv USB zdroje. Moderní LED baterky na svícení nebo čelovky běžně poskytují hned několik druhů režimů svícení, které spolehlivě využijete při outdoorových aktivitách, pracovní činnosti, domácích opravách, nutné kontrole pozemku, nebo při výpadku elektrické energie.

• Dostal jsi právě chuť na něco opravdu dobrého k jídlu? Využij gastronomického průvodce restauracemi s rozvozem jídla a nech si dovézt domů nebo do zaměstnání některý z tvých oblíbených pokrmů. Mezi oblíbené jídla patří italská pizza s křupavým těstem a řadou oblíbených přísad, nicméně výtečně připravený hovězí burger s čerstvým salátem a porcí hranolek nebude také jistě k zahození. Pokud si rád vychutnáš exotickou kuchyni, pak si můžeš objednat k rozvozu i profesionálně připravené japonské sushi v řadě podob a chutí, nebo specialitu z velmi rozmanité i chutné čínské / asijské kuchyně.

 
   

 
 

MENU NEJ-RECENZE

 

Auto moto
Dům a zahrada
Elektro
E-shopy
Foto

Hračky a hry
Kosmetika
Počítače
Telefony
Zdraví a sport

Ostatní

Novinky
Archiv recenzí
O projektu
Mapa webu
Podpora webu

Poznámka | Některé uveřejněné fotografie ve článku o recenzích mají pouze ilustrativní charakter a společně s použitými jmény firem nebo jejich produktů a značek mohou být ochrannou známkou odpovídajících vlastníků.

 

Copyright © 2010-2021 NEJ-RECENZE.cz - všechna práva vyhrazena | Provozovatel hostingu: Autolepky.cz | Webdesign a SEO © 2010 MK