Recenze hodinek
dámské a pánské náramkové hodinky

Recenze na českém internetu v kategorii ostatní | NEJ-RECENZE

 

 
 

Recenze hodinek - dámské a pánské náramkové hodinky

V dnešní době dámské i pánské náramkové hodinky kromě možnosti zobrazení času plní i funkci módního doplňku, luxusní působí jako šperk a jiné jsou vhodné pro sportovní aktivity. Na dalších řádcích si některé dámské a pánské hodinky představíme včetně odkazů na recenze a e-shopy.

Recenze hodinky - dámské a pánské náramkové hodinky

Dámské hodinky jsou vyhledávaným zbožím nejen z praktického důvodu sledování času, ale jsou především používány jako módní doplněk. Kromě reprezentativních důvodu mohou sloužit dámské náramkové hodinky i ke sportovním účelům. U pánských náramkových hodinek jsou především na prvním místě samotné funkce hodinek. Také v případě pánských hodinek může být vzhled a především značka otázkou vizitky majitele takových hodinek. Samostatnou skupinou dámských a pánských hodinek jsou luxusní hodinky, ty jsou pro jejich majitele otázkou reprezentace. Většina výrobců nabízí hodinky pro celou řadu použití, ze kterých si ty svoje určitě vyberete.

Fotografie recenzovaných náramkových hodinek (Casio, Prim, Omega, Storm)

 

Recenze hodinek - dámské a pánské náramkové hodinky

Recenze hodinek - dámské a pánské náramkové hodinky

Recenze hodinek - dámské a pánské náramkové hodinky

Recenze hodinek - dámské a pánské náramkové hodinky

 

Na fotografiích najdete ukázky recenzovaných dámských a pánských náramkových hodinek (zleva): pánské hodinky značky Casio, dámské náramkové hodinky Prim, náramkové hodinky Omega a Storm.

Základní seznam značek a výrobců náramkových hodinek

 

• Hodinky Casio
• Hodinky Certina
• Hodinky Citizen
• Hodinky Festina
• Hodinky Omega
• Hodinky Prim
• Hodinky Pulsar
• Hodinky Seiko
• Hodinky Storm
• Hodinky Swatch
• Hodinky Timex
• Hodinky Tissot

Casio je jednou z nejoblíbenějších značek hodinek nejen na našem trhu
spolehlivé a kvalitní hodinky od švýcarské firmy Certina
luxusní dámské i pánské hodinky od prestižní japonské firmy Citizen
řemeslně kvalitní švýcarské hodinky převážně s nabídkou pro dámy
jedna z nejznámějších švýcarských hodinářských značek ve světě
český výrobce kvalitních a vyhledávaných náramkových hodinek Prim
hodinky vybavené nejmodernější technologií a originálním designem
prestižní výrobce náramkových hodinek Seiko s japonskou kvalitou
moderní náramkové hodinky Storm reprezentující módní styl
známá švýcarská hodinářská firma s nabídkou moderních hodinek
oblíbený výrobce módních i sportovních dámských a pánských hodinek
švýcarský výrobce elegantních a společenských náramkových hodinek

Shrnutí informací o dámských a pánských hodinkách

Náramkové hodinky mohou být kromě rozdělení na dámské, panské nebo dětské označovány také jako unisex. Takto označené hodinky doplňují dámské a pánské hodinky a mohou být vhodné pro oboje pohlaví a proto při výběru hodinek v některém z e-shopů nezapomeňte nahlédnout i do této kategorie. Náramkové hodinky jsou dostupné napříč celou řadou cenové škály a můžete tak zakoupit i jedinečné hodinky od světových značek nebo návrhářů, případně vybírat hodinky z limitovaných řad. Dámské hodinky kromě zvýraznění elegance a krásy plní především funkci módního doplňku a nebývá problém, když ženy vlastní několik hodinek, které průběžně nosí podle vybraného stylu oblékání. Důležitou částí náramkových hodinek je samotný pásek / řemínek, ten může být vyroben např. z kůže, plastu nebo kovu a tvoří důležitou designovou část samotných hodinek.

Náramkové hodinky od svého vzniku až do podoby v jaké je známe dnes prošli nemalou evolucí. Dnes díky velké nabídce mnoha typů a značek náramkových hodinek si každý najde přesně ty svoje. Moderní náramkové hodinky jsou také vhodným dárkem, kterým rozhodně nezklamete.

Odkazy na e-shopy a recenze s hodinkami

 

E-shopy:

Odkazy na e-shopy dostupné na českém trhu, které nabízejí vybraný produkt z tohoto článku (náramkové hodinky) za zajímavou cenu:

Hodinky - e-shop | hodinky.cz
Hodinky - e-shop | zlato-stribro-hodinky.cz
Hodinky - e-shop | alza.cz

 

Recenze:

Přímé odkazy na kvalitní recenze dostupné na českém internetu, kde najdete recenzi k produktu z našeho článku (náramkové hodinky):

Hodinky - uživatelské recenze | heureka.cz

 

 

 

Diskuse ke článku: Recenze hodinek - dámské a pánské náramkové hodinky

[1] Alexandr, Klatovy napsal...

Hodinky dnes rozhodně považuji pouze za módní doplněk, díky mobilnímu telefonu, který mám vlastně neustále u sebe, nepotřebuji sledovat čas na náramkových hodinkách. Nedávno jsem dostal hodinky Casio G-Shock jako dárek a tak je výjimečně nosím pouze k určitým příležitostem.

[2] Štefan, Praha napsal...

Pravidelně jsem několik let nosil náramkové hodinky, ale od jisté doby jsem s nimi začal mít problém, když se mi ruka pod hodinkami (řetízkem) zapotí, objeví se mi vyrážka. Už jsem zkoušel kde co, ale nic uspokojivě nepomáhá a tak jsem nakonec přestal hodinky nosit.

 

Přidat komentář do diskuse:

Pravidla pro přidávání komentářů do diskuse na téma "Recenze hodinek - dámské a pánské náramkové hodinky":
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište prosím komentáře, které přímo nesouvisí s článkem nebo recenzí. Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.

 

VYBÍRÁME NEJLEPŠÍ RECENZE

 

Stránky NEJ-RECENZE.cz nabízejí odkazy na dostupné recenze vybraných produktů (převážně z oblasti výpočetní techniky nebo spotřební elektroniky) na českém internetu a snaží se vám ušetřit čas při jejich hledání.

Testy a recenze chytrých hodinek
Testy a recenze fitness náramků

 
   

SPONZOROVANÉ ODKAZY

 
 
   

DALŠÍ RECENZE

 

Další recenze a testy související s kategorií ostatní, které by vás mohli zajímat:

Recenze LED hodinky - binární hodinky
Recenze kapesní nůž rybička - exkluzivní typ
Recenze elektronická cigareta - e-cigareta
Recenze šperky - stříbrné a zlaté šperky
Recenze trička s potiskem - originální trička
Recenze plavky - dámské a pánské plavky

Vybíráme náhodně ze seznamu recenzí z různých kategorií webu NEJ-RECENZE:

Recenze levné parfémy - pro ženy a muže
Recenze Lego Duplo - stavebnice Lego
Recenze Nokia 5230 - mobilní telefon
Recenze sekačky na trávu - údržba zahrady

 
   

DOPORUČUJEME

 

Reklama na webu NEJ-RECENZE.cz

 
   

NABÍDKA TOP PRODUKTŮ

 
 
   

JAK PŘIDAT ODKAZ NA VAŠI RECENZI

 

Napsali jste zajímavou nebo odbornou recenzi na tento produkt (hodinky) a nenašli jste odkaz vaší recenze na našich stránkách?
Sami se neustále snažíme pro naše čtenáře vyhledávat vhodné recenze, ale právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Kontaktujte nás, rádi zveřejníme odkazy na kvalitní české recenze.

 
   

UŽITEČNÉ ODKAZY

 

Odkazy na zajímavé stránky, které nemusejí přímo souviset s tématem tohoto článku:

• Hledáte vhodný dárek k narozeninám, ke svátku, k výročí, na Vánoce či jiné příležitosti pro členy rodiny nebo blízké přátele? Velmi jednoduše prozkoumejte doporučené tipy a nápady na nejlepší dárky a splňte všechna přání svých nejbližších. Prohlédněte si oblíbené tipy na dárky pro ženy, zajímavé tipy na dárky pro muže a osvědčené tipy na dárky pro děti, kterými uděláte radost svým nejbližším.

• Buďte vždy připraveni na každou nenadálou situaci s kvalitní nabíjecí LED svítilnou nebo čelovkou, kterou kdykoliv jednoduše dobijete z jakéhokoliv USB zdroje. Moderní LED baterky na svícení nebo čelovky běžně poskytují hned několik druhů režimů svícení, které spolehlivě využijete při outdoorových aktivitách, pracovní činnosti, domácích opravách, nutné kontrole pozemku, nebo při výpadku elektrické energie.

• Dostal jsi právě chuť na něco opravdu dobrého k jídlu? Využij gastronomického průvodce restauracemi s rozvozem jídla a nech si dovézt domů nebo do zaměstnání některý z tvých oblíbených pokrmů. Mezi oblíbené jídla patří italská pizza s křupavým těstem a řadou oblíbených přísad, nicméně výtečně připravený hovězí burger s čerstvým salátem a porcí hranolek nebude také jistě k zahození. Pokud si rád vychutnáš exotickou kuchyni, pak si můžeš objednat k rozvozu i profesionálně připravené japonské sushi v řadě podob a chutí, nebo specialitu z velmi rozmanité i chutné čínské / asijské kuchyně.

 
   

 
 

MENU NEJ-RECENZE

 

Auto moto
Dům a zahrada
Elektro
E-shopy
Foto

Hračky a hry
Kosmetika
Počítače
Telefony
Zdraví a sport

Ostatní

Novinky
Archiv recenzí
O projektu
Mapa webu
Podpora webu

Poznámka | Některé uveřejněné fotografie ve článku o recenzích mají pouze ilustrativní charakter a společně s použitými jmény firem nebo jejich produktů a značek mohou být ochrannou známkou odpovídajících vlastníků.

 

Copyright © 2010 - NEJ-RECENZE.cz - všechna práva vyhrazena | Provozovatel hostingu: Autolepky.cz | Webdesign a SEO © 2010 MK